ברוכים הבאים לאתר פרויקט UNIK&MORE יקנעם של עץ השקד ואמריקה ישראל.
כאן תוכלו למצוא מידע על תמהיל הדירות הרחב ולקבל את כל הפרטים על הפרויקט, שנמצא במסגרת התוכנית הלאומית "מחיר למשתכן".
אנו מברכים אתכם על הבחירה ב-UNIK&MORE יקנעם ומאחלים לכם כניסה מוצלחת לדירה שלכם!

תכירו את הבית הבא שלכם: שכונת שער הגיא

סטנדרט המגורים למשפחות הצעירות של היום דורש התאמה לסגנון חיים מתקדם. פרויקט UNIK&MORE יקנעם שנבנה בדיוק לצרכים האלה מציע לכם גנים ציבוריים, מרכזי קניות ותרבות מרשימים וכן שירותים קהילתיים במרחק קצר. המיקום הנפלא, המשקיף אל עבר נוף הכרמל ומישור החוף, מעניק לכם חווית מגורים פסטורלית וייחודית, שתיהנו ממנה בכל יום מחדש. הפרויקט יכלול 30 בניינים בעלי 2-3 קומות בלבד. 158 יחידות דיור סך הכל מתוכן יוקצו 96 יחידות למחיר למשתכן. כל הדירות ייהנו מחניות ומחסנים פרטיים. הפרויקט יכלול תמהיל מגוון של דירות 3-5 חדרים, דירות גן עם גינות פרטיות ודופלקסים עם מרפסות גדולות הפונות לנוף הירוק.

מפות

מחירון דירות

לצפייה/הורדת מחירון

תוכניות דירה

בנין 1​ - שוק חופשי

בנין 1​ - מחיר למשתכן

בנין 2​ - שוק חופשי

בנין 2​ - מחיר למשתכן

בנין ​3 - שוק חופשי

בנין 3​ - מחיר למשתכן

בנין 4 - שוק חופשי

בנין 4​ - מחיר למשתכן

בנין 5 - שוק חופשי

בנין 5​ - מחיר למשתכן

בנין 6 - שוק חופשי

בנין 6​ - מחיר למשתכן

בנין 7 - שוק חופשי

בנין 7​ - מחיר למשתכן

בנין 8 - שוק חופשי

בנין 8​ - מחיר למשתכן

עץ השקד הינה חברת נדל"ן ישראלית איכותית, שבונה בתים לאנשים כמונו – הישראלים של היום.
לתפיסתה, נדל"ן ישראלי איכותי הוא שילוב של מספר גורמים: איכות גבוהה בתכנון ובבניה, תקשורת חיובית ודו צדדית בין היזם והקונים, מיקום טוב וקהילה תומכת.
לכן, עץ השקד משקיעה באיתור קרקעות במיקומים הטובים ביותר, ומעסיקים בחברה צוות מובחר של מהנדסים ואדריכלים האמונים על התכנון, הליווי והפיקוח על האיכות בכל שלב.
כמו כן, החברה מלווה באופן אישי וצמוד את הקונה משלב ההתעניינות בדירה, דרך המימון והבניה, וגם אחרי שלב מסירת המפתח.
חברת עץ השקד היא חברה ייזום וביצוע בעלת הסיווג הקבלני ג'5, הסיווג הקבלני הגבוה ביותר במדינת ישראל.

חברת אמריקה ישראל להשקעות בע“מ הינה אחת החברות הוותיקות והמובילות בישראל בתחומי הנדל“ן, היזמות וההשקעות. החברה נוסדה בשנת 1997 על-ידי קבוצת משקיעים. בין בעלי המניות בחברה נמנים קבוצת ”מגדל“ קבוצת הביטוח הגדולה בישראל ו-”בנק מרכנתיל דיסקונט“ מקבוצת ”בנק דיסקונט“.

החתירה של חברת אמריקה ישראל להשקעות בע“מ למצוינות בתחום היזמות העסקית והנדל“ן, באה לידי ביטוי במגוון רחב של פרויקטים בהיקפים שונים, החל משכונות מגורים, דרך מרכזי עסקים ופנאי ועד בנייני משרדים מפוארים. מחקר מעמיק ויסודי, תכנון חדשני ופורץ דרך וטכנולוגיות בנייה חדישות ומתקדמות, ניכרים בכל פרויקט ופרויקט של החברה ומהווים עדות לתכנון אורבני חכם וארוך טווח המציב את האדם והקהילה במרכז.

שלב 1 | הנפקת אישור זכאות
יש להנפיק "אישור זכאות" (עפ”י הקריטריונים המופיעים באתר משרד הבינוי והשיכון) באחת מהחברות (עמידר, מילגם ומרכז אלונים מקבוצת מ.ג.ע.ר) למתן שירותי טיפול בבקשות לסיוע בדיור, ניתן לתאם פגישה או להגיש בקשה מקוונת דרך האתר של מחיר למשתכן בכתובת:

https://www.dira.moch.gov.il/

למען הסר ספק ניתן גם להשתמש ב"אישור זכאות" של מחיר למשתכן במתכונת הישנה שהינה בתוקף ביום ההרשמה להגרלה. ממולץ לבחון יכולת מימון לרכישה (משכנתא וכו') אין טעם להגיש בקשה אם אין יכולת כלכלית לרכישה.
שלב 2 | תקופת ההרשמה
במידה ויש ברשותכם אישור זכאות מתאים, תוכלו לבצע רישום דרך אתר משרד הבינוי והשיכון בכתובת:

https://dira.moch.gov.il/ProjectsLis

מומלץ לבחון יכולות כלכליות למימון הדירה טרם הגשת מועמדות להגרלה.
שלב 3 | ההגרלה ורשימת זוכים
מספר ימים לאחר סיום שלב ה"תקופת ההרשמה" (שלב 2) תתקיים הגרלה בין כל הנרשמים לפרויקט. ההגרלה תתבצע על ידי משרד הבינוי והשיכון. ההגרלה הינה על המיקום בסדר בחירת הדירות בפרויקט דהיינו, הזוכה בעל מספר הסידורי הנמוך ביותר יבחר ראשון את הדירה בה הוא מעוניין וכך הלאה לפי הסדר. הודעה על שמות הזוכים ועל המיקום הסידורי בהגרלה לבחירת הדירה תשלח בדוא”ל ובסמס ע”י משרד הבינוי והשיכון. הודעה תישלח גם לנרשמים אשר לא עלו בהגרלה.

פעילות הדיירים >> אין צורך בשלב זה לפנות לחברה. נציגנו יצרו עמכם קשר ויזמנו אתכם באופן יזום עפ"י סדר ההגרלה להדרכות ובחירת הדירה.
שלב 4 | הצגת הפרויקט
פעילות החברה: לאחר ההגרלה ופרסום רשימת הזוכים, חברתנו תזמן את כל הזוכים להדרכות אישיות/קבוצתיות עם נציגי החברה בהן יינתן כל המידע הנחוץ לצורך המשך התהליך ובחירת הדירה.

פעילות הדיירים: בשלב זה על הרוכש לגבש החלטה לגבי הדירה אותה ירצה לרכוש (מס' בניין, דירה). מומלץ להכין רשימת עדיפויות לפי מיקומכם בהגרלה. לדוגמא, מקום 10 יכין 10 אפשרויות, מקום 20 יכין 20 אפשרויות וכך הלאה. מודגש כי אין התחייבות כלשהי מטעם החברה להבטיח דירה זו או אחרת. הנ"ל בכפוף למלאי הדירות הפנויות ולמיקום הזוכה בהגרלה.
שלב 5 | בחירת הדירה פעילות החברה
נציגנו יפנו לכל זוכה על מנת לזמנו לפגישה אישית לצורך בחירת הדירה המיועדת ובהתאם למיקומו בסדר ההגרלה. במהלך תקופה זו אנו נעדכן מעת לעת באתר החברה את מלאי הדירות הקיים. מומלץ להיכנס ולבדוק על מנת לדעת מראש אילו דירות נותרו פנויות.

פעילות הדיירים: פגישה עם נציגי החברה. לכל דייר יוקצו עד 45 דקות של פגישה אישית לצורך קבלת ההחלטה, בחירת הדירה וחתימה על הסכם רכישה. במעמד בחירת הדירה יהיו נציגי חברת הבקרה של משרד השיכון (09-8983059). במעמד הפגישה יציגו הזוכים את האישורים הנדרשים לרבות: הודעת זכייה (קיבלתם במייל), תעודת זהות (לא רישיון נהיגה)/דרכון , ייפויי כוח במקרים הבאים: במידה ואחד מבני הזוג לא יגיע חובה להצטייד ביפוי כוח מאומת ע"י עו"ד. אם שני בני הזוג לא יכולים להגיע ומעוניינים לשלוח נציג (אח, אבא, אמא, חבר) הנציג יגיע עם ייפוי כח נוטריוני בלבד.

במעמד הפגישה יחתמו הרוכשים על טופס בחירת הדירה טופס זה יהווה אישור הדייר להכנת חוזה הדירה. חשוב לדעת כי לרוכש הדירה לא תהיה אפשרות לשנות את בחירתו. אי הגעה במועד ובזמן שנקבע לפגישת "בחירת הדירה" תבטל את זכותכם לבחירת דירה.לפגישת בחירת הדירה חייבים להגיע כל הזוכים הרשומים בטופס אישור הזכייה אשר נשלח אליכם על ידי משרד השיכון. בסיום הפגישה נתאם עמכם מועד לחתימת חוזה הרכישה. אין התחייבות כלשהי מטעם החברה להבטיח דירה זו או אחרת. הנ"ל בכפוף למלאי הדירות הפנויות ולמיקום הזוכה בהגרלה.
שלב 6 | חתימת חוזה
על הזוכים להגיע לחתימת החוזה תוך 14 ימים בליווי המסמכים הנדרשים על פי הנחיות משרד הבינוי והשיכון: אישור זכייה, תעודת זהות ופנקס צ'קים על שם הזוכה. מעמד החתימה האמור בסעיף זה הנו לחתימה על החוזה בלבד. מובהר כי חוזה המכר ונספחיו נבדקו ואושרו ע”י משרד הבינוי והשיכון ולא יתקבלו השגות או בקשות לשינוי הנוסח ולא יתנהל לגביהם משא ומתן משפטי. לנוחיותכם ריכזנו את המסמכים הנדרשים כאן לעיון. מודגש כי אין התחייבות כלשהי מטעם החברה להבטיח דירה זו או אחרת. הנ"ל בכפוף למלאי הדירות הפנויות ולמיקום הזוכה בהגרלה.

הערה כללית

בכל מקרה של אי עמידה בכל אחד מהמועדים המצוינים, בכל שלב שהוא, תהיה אפשרות לפסול את הזכייה ו/או לשנות את מיקום הזוכה בסדר בחירת יחידות הדיור, לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה המנהלת, לרבות במקרה בו הזוכה לא הגיע במועד שנקבע לו לבחירת הדירה ו/או לא הגיע לחתום על הסכם המכר במועד שנקבע לו.* המועדים המצוינים עשויים להשתנות בהתאם להחלטת משרד הבינוי והשיכון. המידע המחייב הוא זה המופיע באתר משרד הבינוי והשיכון, המידע באתר זה הוא לרקע כללי.

יצירת קשר

לכל שאלה, צרו עימנו קשר, ונעניק לכם את המידע הנדרש
ימים א׳-ה׳ | בין השעות 09:00 - 17:00